Про Нас

«SmartCamp»

 

- проект Центра східного розвитку і культури «SakuraMatsuri», Лінгвістичної корпорації «Chilli», служби безпеки групи компаній «FCI-group» й КІ «БестМарк»,який існує з 2007го року.

 

Мы об’єднали свої зусилля, щоб створити "SmartCamp" – інноваційний підхід до відпочинку, оазис креативності й релаксу для дітей та дорослих! Це самий сучасний табір на території Європи з авторськими програмами й розвагами на будь який смак, який гарантує 100% задоволення й незабутні враження! Й більше - це місце, де здійснюються мрії, й народжується справжня дружба! Адже "SmartCamp" – це, перш за все, сім’я. Велика, дружня родина, в якій ми дбаємо один про одного, піклуємось про кожного гостя й їх майбутнє! Тому велика увага приділяється сімейному відпочинку й пізнавальним програмам для дітей й підлітків!

 

Дуже часто приходиться відпочивати окремо від батьків. Й зазвичай  в програмах відпочинку тільки дискотеки й звичайні розваги.

Тут все інакше. В табір "SmartCamp" ви можете приїхати всією родиною з домашніми улюбленцями, друзями, бабусею й дідусем! Й кожному буде цікаво й комфортно!

 

Переваги:

 

1. Повноцінний відпочинок завдяки балансу активності, творчості й релаксу.
2. Безпека – бази знаходяться під охороною 24 години на добу, власний медперсонал, власний трансфер з перевіреними водіями, відповідальні інструктори, талановиті педагоги й аніматори.
3. Цінність й душевність. В нашому таборі ви не будете чекати на повернення додому, ви будете мріяти про наступний заїзд! Ви повернетеся додому відпочивши, сповненим сил й готовим до нових перемог!

Наші Програми

Наше Дозвілля

Наші Бази

Наші

Програми

 

Інформація

Розумний

Відпочинок

Контакти

меню

FAQ